تاریخچه شرکت پارس ماستر

شرکت پارس ماستر با بهره مندی از تجربه موسسین خود و بهره گیری از نیروهای علمی جوان و فنی بعنوان کادری کارآمد در سال ۱۳۸۷ آغاز به فعالیت نمود.

هدف از تاسیس شرکت، ایجاد تأمین کننده ای مطمئن برای مواد اولیه مورد نیاز صنایع دارویی و غذایی کشور بوده است. در این راستا تأمین و توزیع مواد اولیه با کیفیت از منابع معتبر جهانی در بازه زمانی کوتاه و با قیمت رقابتی از ماموریت های شرکت تعریف شده است. از این رو شرکت در حوزه بازرگانی خارجی پس از بررسی شرکت های معتبر تولید کننده چهانی تعدادی از آنها را انتخاب و در این زمینه وارد مذاکره گردید. در نتیجه این مذاکرات طرف های تجاری انتخاب و نمایندگی دریافت گردید.

از تأمین و توزیع پودر ژلاتین، پودر کاراگینان، پودر کلاژن، پودر کاکائو و لستین می توان در این راستا نام برد.

تاریخچه پارس ماستر

از سال ۱۳۹۰ پارس ماستر، در راستای تکمیل سبد کالایی و توسعه محصولات، نسبت به تأمین و توزیع محصولات غذایی و مکمل های تغذیه ای بعنوان کالاهایی فرآوری شده اقدام نمود. از این رو پس از بازار سنجی داخلی، با یکی از تولیدکنندگان معتبر اروپایی در زمینه تولید نی های طعم دهنده وارد مذاکره و در نهایت موفق به دریافت نمایندگی گردید. دو محصول نی شیر و نی طعم دهنده آب ویتامینه که در طعم های مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرار داده شده در این راستا می باشند.

در حال حاضر فعالیت اصلی شرکت بر اساس تامین مواد اولیه صنایع غذایی از بهترین تولیدکنندگان دنیا و توزیع این محصولات برای مصرف کنندگان در تولید محصولات غذایی و فعال در صنایع گوناگون همچون شیرینی و شکلات، آشامیدنی، لبنی و … و نیز مصرف کنندگان در صنایع داروسازی کشور می باشد.

همچنین در حوزه تأمین محصولات فرآوری شده، پارس ماستر پس از تأمین کالا که عموماً از طریق واردات انجام می شود با کمک شرکتهای معتبر پخش فعال غذایی و پخش دارویی آن را در سراسر کشور توزیع و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.